Dzierżawa infrastruktury

Dbamy o to, by przeprowadzić projekt relokacji systemów informatycznych w sposób niewidoczny dla biznesu, w założonym czasie i budżecie.

Wynajem infrastruktury w MAIN Data Center zapewnia błyskawiczną reakcję na zmieniające się wymagania biznesowe. Dzięki temu zyskujesz swobodę zwiększania I zmniejszania zasobów w zależności od aktualnych potrzeb. Korzystając z wynajmu fizycznych serwerów, macierzy dyskowych i innych systemów informatycznych zapewniasz swojej firmie wydajną infrastrukturę i płacisz tylko za moc obliczeniową, którą faktycznie wykorzystujesz.

Korzyści

 • Niwelacja wydatków na zakup i utrzymanie sprzętu
  Ponieważ wynajmujesz zasoby, które są odpowiednie do aktualnego zapotrzebowania, nie musisz zamrażać środków na dużą inwestycję. Korzystasz z profesjonalnej platformy sprzętowej, zapewniasz ciągłość pracy IT i jednoczneśnie optymalizujesz koszty.
 • Bezpieczeństwo
  Wielopoziomowa redundancja gwarantująca najwyższy poziom bezpieczeństwa Twojej platformy.
 • Dedykowana infrastruktura
  Możesz bezpiecznie korzystać z wysokowydajnego sprzętu IT dedykowanego tylko Twojej firmie i rozliczanego za użycie.
 • Skalowalność
  Zapotrzebowanie sprzętowe rośnie wraz z rozwojem biznesu. W przypadku dzierżawy jest to bardzo łatwe. W szybkim tempie zapewniamy rozbudowę usług IT o kolejne zasoby sprzętowe a także administrację zasobami przez zespół inzynierów MAIN.

Zapytaj o wycenę